poniedziałek, 28 lipca 2014

Berlin- 5&6 dzień wycieczki

Hej!
Na początku chciałabym przeprosić za brak postów, ale potrzebowałam przerwy... Nie miałam ochoty ani humoru nic pisać a wymuszone posty przecież wcale nie są fajne ani dla mnie ani dla was?W pierwszy dzień w Berlinie nie zobaczyłam aż tak dużo, wyszliśmy na miasto zobaczyć bramę Brandenburską i zjeść mrożony jogurt, a mimo to było na prawdę świetnie i bardzo fajnie było zobaczyć taki zabytek, bo chociaż byłam już kiedyś w Berlinie to nawet nie zobaczyłam podstaw..

Drugi dzień był przeznaczony na zakupy, ale też zwiedzanie.. Najbardziej nastawiałam się na zakupy w Berlinie a zgadnijcie co? Tam właśnie najmniej ich zrobiłam, haha. Ceny były bardzo wygórowane w porównaniu z np. Hamburgiem, podobała mi się jedna rzecz w KaDeWe a była o 1/3 droższa niż w Hamburgu, hmm.. Ale i tak mi się bardzo podobało, zobaczyłam ten zniszczony kościół, zegar wodny w Europa Center i duuużo innych ciekawych zabytków i atrakcji Berlina. Mieszkałam też w hotelu o nazwie Titanic, jak można się domyślić był on zrobiony na styl Titanica i było to na prawdę fajne oprócz tego że był upał a nam w pokoju klimatyzacja wysiadła, później trochę żałowaliśmy że nie zmieniliśmy pokoju ale było ok, jakoś przeżyliśmy.. :)
6 komentarzy:

 1. Śliczne zdjęcia, a Berlin jest pięknym miastem wnosząc po twoich zdjęciach :)
  Pozdrawiam :*
  takajestem - kasia.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Berlin to piękne miasto, świetne zdjęcia i top ;)

  agrestaco6.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcia, zazdroszę:*

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłego dalszego zwiedzania! Pozdrawiam ;*
  natty-and-natty.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Mieszkam przy granicy, bardzo blisko Bernina. Mimo to nigdy w nim nie byłam, ale patrząc na twoje zdjęcia i całą notkę, wiem, że muszę namówić rodziców na takich wyjazd :D

  W wolnej chwili zapraszam do mnie: http://oliwkowe-love.blogspot.com/
  Miłego dalszego zwiedzania!

  OdpowiedzUsuń
 6. Skąd te koturny na pierwszych zdjęciach? PIĘKNE! <3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, to motywuje! Zaobserwuj a ja się odwdzięczę :)