niedziela, 20 lipca 2014

Hamburg-Trzeci dzień wycieczki

Heja!
Już trzeci dzień mojej objazdowej wycieczki powoli mija. Wczoraj nocowałam w Hamburgu, niestety internet był tam tak beznadziejny że nie udało mi się napisać żadnego posta oprócz tego rano w Lubece. W każdym razie to bardzo mi się podoba ta wycieczka, zakupy, i zwiedzanie. 
Wczoraj o 12 byłam w Outlecie jakieś 60 km przed Hamburgiem gdzie zrobiłam małe zakupy, później pojechaliśmy do Hamburga zwiedzać i zjeść pyszny obiad (coś czuję że siłownia pójdzie w ruch jak już wrócę do Norwegii.). 
Dzisiaj rano pojechaliśmy do Portu w  Hamburgu i do Miniatur wunderland co było niesamowitym przeżyciem. Zobaczyłam też budynek w którym kiedyś pracował mój tata jak mieszkał w Niemczech, co też dało mi takie dziwne do opisania uczucie... 
Cały czas staram się nagrywać też różne rzeczy jeśli dzieje się coś wyjątkowego.

O ok. 15 wyjechaliśmy z Hamburga i ruszyliśmy dalej! Tym razem do Amsterdam, miasta znanego z tego że wszystko tu można. Pierwsze wrażenie niesamowite, to na prawdę powinno zobaczyć się na własne oczy, wszędzie mnóstwo kanałów i kafejek typu Coffeshop które w sobotni wieczór całe są zapełnione i wszędzie czuć zapach marihuany który unosi się jak chmura nad wszystkimi tymi kafejkami. Ale to dopiero pierwsze wrażenie po około dwóch godzinach spędzonych na starym mieście, jutro postaram się napisać więcej o tym co zobaczę i będę robiła i zostawiam was ze zdjęciami z Hamburga.
 
(zdecydowanie ulubiony sklep)

8 komentarzy:

 1. Zazdroszę takiej wycieczki, piękne zdjęcia.
  Jeżali miałabyś czas i chęć to zapraaszam do mnie: http://agnieszka-bawi-sie-w-blogera.blogspot.com/ A jeżeli nie, przepraszam, za zbędny spam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie byłam w Hamburgu ale cieszę sie ze wycieczka i zakupy były/są udane :) pogoda widać ze dopisuje to najważniejsze podczas wakacji.  ladyfashworld.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszczę takiej wycieczki! :) http://schickgeheimnis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. No nic tylko pozazdrościć. Super, że wycieczka się udała no i zakupy!
  http://zyciowa-salatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. MIłej wycieczki! :) nigdy tam nie byłam.

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia :) obserwuje :*
  http://klaudiaandmylife.blogspot.co.uk/ <------------ zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ładne zdjęcia i ciekawe posty masz ochotę zajrzeć na mojego bloga?

  http://sandy-blogger1.blogspot.com/

  Każdy komentarz się liczy :* :)

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowne widoki ;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, to motywuje! Zaobserwuj a ja się odwdzięczę :)