poniedziałek, 29 września 2014

Rainy Fall-Outfits

Heja!
Aktualnie znajduję się u mojego taty w Ulsteinvik na północnym zachodzie Norwegii, razem z moją przyjaciółką w niedziele wieczorem wsiadłyśmy do samolotu i tu przyjechałyśmy, haha. Oczywiście zaplanowałyśmy to jakiś tydzień wcześniej, w ostatnich dniach bardzo dużo się wydarzyło w szkole, testy, prezentacje itp. są na porządku dziennym i jakoś nie mam chwili na napisanie niczego na blogu, teraz mam tydzień ferii a i tak mam ze sobą kilka książek żeby się trochę pouczyć. 
Dzisiejszy dzień spędziliśmy bardzo miło i spokojnie, ja i Andrea wstałyśmy około 10, zjadłyśmy śniadanie i poszłyśmy na małe zakupy, pogoda dopisywała chociaż kropił deszcz to było bardzo ciepło. Zjadłyśmy lunch w jednej z kafejek i wróciłyśmy do domu. Wtedy przypomniało mi się że zapomniałam moich tabletek i musiałam postawić wszystkich na nogi żeby móc tutaj wykupić moją receptę, jak już udało mi się ją zdobyć to poszłyśmy do apteki i po drodze spotkałyśmy tatę który wracał z pracy.
Później pojechaliśmy na ryby i nawet udało nam się złowić prawie 20 czarniaków i 28 makreli przez jedyne 2 godziny i tylko jedną wędką. Tata resztę wieczora spędził na obieraniu ryb a ja i Andrea na pieczeniu ciasta brownies. 





Outfit Andrei: rajstopy; H&m, spódnica: Cubus, bluzka: Orsay, cardigan: Vero Moda





 Buty: Hunters, rajstopy: Lindex, spódnica: H&m, bluzka: Bik bok, cardigan: Vero Moda


6 komentarzy:

 1. O ja skosztowałąbym tego ciasta!
  Super topierwsze zdjęcie!
  http://zyciowa-salatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale śliczna parasolka *.*
  przestrzen-piekna.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsze zdjęcie jest genialne ;3

  OdpowiedzUsuń
 4. jak cudownie!
  Nie wiem dlaczego dopiero teraz, ale obserwuję. ♥
  MÓJ BLOG - KLIKNIJ :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz, to motywuje! Zaobserwuj a ja się odwdzięczę :)